30 lat sieci Bosch Service w Polsce.  W 2021 roku warsztaty Bosch obchodzą podwójny jubileusz istnienia sieci. Oprócz międzynarodowej 100. rocznicy, z dumą celebrowane jest także 30-lecie sieci Bosch Service w Polsce, do której należy ponad 400 serwisów samochodowych.  Zarówno w latach 90-tych, kiedy powstawały pierwsze polskie serwisy Bosch, jak i współcześnie – nadrzędnymi wartościami są dbałość o satysfakcję klienta jak i wysoką jakość oferowanych usług, także w zakresie serwisu aut na gwarancji.

Pierwszy warsztat montażowo-naprawczy spółki Robert Bosch AG został założony w 1921 r., w Hamburgu. To wydarzenie wyznaczyło narodziny nowej usługi Bosch i początek historii globalnego sukcesu.

Wszystko dzięki temu, iż Robert Bosch, założyciel firmy, wcześnie dostrzegł potrzebę stworzenia sieci zrzeszającej warsztaty. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników samochodów, rósł również popyt na specjalistyczną wiedzę. Bosch Service to obecnie największa na świecie sieć niezależnych warsztatów, zrzeszająca blisko 15 000 serwisów w 150 krajach.