PROFESJONALNE WYCIĄGANIE ZAPIECZONYCH LUB URWANYCH WTRYSKIWACZY

Demontujemy zapieczone i urwane wtryskiwacze bez konieczności demontażu głowicy.

Zakres usług

WYCIĄGANIE ZAPIECZONYCH WTRYSKIWACZY Z AUTA W RZESZOWIE

Twój mechanik twierdzi, że nie jest w stanie wymontować wtryskiwacza?

Serwis uszkodził wtryskiwacz przy próbie demontażu?

Spokojnie, skontaktuj się z nami już dziś! Wyślemy lawetę, odbierzemy Twój samochód i usuniemy usterkę.

Dlaczego czasami trudno zdemontować wtryskiwacze?

Często zdemontowanie wtryskiwacza to prawdziwa sztuka. Poradzą sobie z tym jedynie doświadczeni i dysponujący odpowiednimi narzędziami mechanicy. Dlaczego w ogóle dochodzi do zapieczenia wtryskiwaczy?

Problemy wynikają przede wszystkim z konstrukcji układu wtryskowego. Gniazda wtryskiwaczy są bardzo długie, co sprawia, że przesunięcie wtryskiwacza często blokuje korozja i nagar. Wystarczy uszkodzenie pierścienia, który uszczelnia wtryskiwacz, aby z cylindra przesiąkła mieszanina oleju i sadzy. Gdy taki wyciek trwa długo, nagar osadza się między gniazdem głowicy a wtryskiwaczem. Do tego wystarczy odrobina wody, aby rozpoczęła się korozja.

Dlaczego inni sobie nie radzą?

Gdy dojdzie do wyżej opisanego procesu, końcówka wtryskiwacza zostaje zapieczona w głowicy. Wtedy pojawia się poważny problem. Żadne domowe metody nie są skuteczne. Nie wierz, że rozwiązaniem będzie podgrzewanie, że poradzi sobie z tym cola lub inna „cudowna” metoda.

Często zapieczone wtryskiwacze sprawiają duży problem nawet profesjonalnym warsztatom mechanicznym. Zamiast sukcesu i wyjęcia wtryskiwaczy, cały wysiłek nierzadko kończy się uszkodzeniem narzędzi, zerwaniem gwintu wtryskiwacza, uszkodzeniem głowicy lub pokrywy zaworów. Taki mechanik rozkłada bezradnie ręce.

Wtedy do akcji wkracza nasz serwis. Jesteśmy w stanie zdemontować nawet taki wtryskiwacz, który został urwany.

Zadzwoń do nas teraz! Błyskawicznie rozwiążemy Twój problem z wtryskiwaczem.

Dlaczego potrafimy wyciągnąć zapieczone wtryskiwacze?

Nasz warsztat łatwo poradzi sobie z każdym problemem. Oferujemy wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy w Rzeszowie i okolicy. Gwarantujemy 100-procentową skuteczność!

Dlaczego poradzimy sobie z takim problemem? Dysponujemy profesjonalnymi, wyspecjalizowanymi narzędziami hydraulicznymi wysokiej klasy. Dzięki nim błyskawicznie uporamy się z problemem, wyciągniemy nawet urwany czy uszkodzony wtryskiwacz. Tylko wysoko wykwalifikowani fachowcy oraz odpowiednie narzędzia gwarantują, że wtryskiwacze w Rzeszowie nie będą problemem w czasie demontażu.

Korzystając z naszych usług, masz całkowita pewność, że Twój problem z wtryskiwaczem zostanie rozwiązany. Dzięki naszym rozwiązaniem nie ma niebezpieczeństwa, że dojdzie do uszkodzenia pokrywy zaworów, że zostanie uszkodzony wtryskiwacz lub głowica.

Potrafimy usunąć każdy wtryskiwacz – zapieczony, urwany, zaspawany. W najcięższych przypadkach wykonujemy od razu oczyszczanie i frezowanie gniazda wtryskiwacza, naprawiamy gwinty.

Działamy błyskawicznie i skutecznie, dlatego samochód w krótkim czasie jest gotowy do dalszej eksploatacji.

Profesjonalne wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy w Rzeszowie!

Już teraz zadzwoń do nas i sprawdź, co potrafimy!

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Diesel Serwis Przybyłowicz

Realizacja: Horyzont AR