Firma Bosch Diesel Serwis Przybyłowicz posiada autoryzację producentów aparatury paliwowej, dzięki którym otrzymaliśmy dostęp do informacji technicznych poszczególnych producentów oraz mogliśmy wprowadzić najbardziej zaawansowane i nowoczesne technologie napraw.

Bosch Diesel Service

Bosch to sieć warsztatów wyspecjalizowanych w naprawie i diagnostyce systemów zasilania silników Diesla we wszystkich typach samochodach: osobowych, dostawczych, ciężarowych. Daje to naszej firmie możliwość naprawy pomp rzędowych i rodzielaczowych, naprawy wszelkich systemów diesla w tym pomp  VP 44, systemów wtryskowych Common Rail i pompowtryskiwaczy.

Bosch Car Service

Bosch Car Service to globalna sieć serwisowa specjalizująca się w naprawie i konserwacji pojazdów. Oferują szeroki zakres usług, w tym diagnostykę, naprawy mechaniczne i elektryczne, serwis klimatyzacji, a także przeglądy i obsługę ogumienia dla różnych marek i modeli samochodów.

EcoDrive Service – Hybryda & EV

EcoDrive Service – Hybryda & EV to sieć serwisowa specjalizująca się w obsłudze i naprawie pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych (EV). Oferuje usługi takie jak diagnostyka, naprawa i konserwacja systemów hybrydowych i elektrycznych, a także doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystania tych pojazdów.

Delphi Service Center

Delphi Service Center to autoryzacja, dzięki której nasza firma ma dostęp do oryginalnych części Delphi i profesjonalnie naprawianych jednostek Common Rail, szkoleń technicznych, wsparcia, specjalistycznego wyposażenia technicznego i narzędzi diagnostycznych do obsługi współczesnych wysoko zaawansowanych technicznie pojazdów.