Co obejmuje przegląd zimowy w Bosch Car Service?

Przegląd zimowy w Bosch Car Service to:

  • Kompleksowa kontrola układu hamulcowego

Od sprawności i niezawodności układu hamulcowego zależy Twoje bezpieczeństwo na drodze. Dlatego poza przeglądem hamulców zajmiemy się także ewentualną wymianą zużytych klocków i tarcz hamulcowych, a także płynu hamulcowego. Wszystko po to, abyś mógł liczyć na układ hamowania w swoim aucie nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

  • Kontrola stanu akumulatora oraz układu ładowania

Wiemy, że niesprawny akumulator w środku mroźnej zimy może naprawdę utrudnić życie i pokrzyżować plany. Dlatego, jeśli podczas przeglądu okaże się, że akumulator w Twoim aucie wymaga wymiany, zajmiemy się tym. Zadbamy jednocześnie o odpowiednią, zgodną z prawem, utylizacją zużytego egzemplarza.

  • Wymiana wycieraczek

Zużyte pióra wycieraczek nie tylko utrudniają prowadzenie pojazdu, stanowią również realne zagrożenie dla bezpieczeństwa kierowcy, jego pasażerów oraz innych użytkowników drogi. Dlatego w zakresie zimowego przeglądu auta w Bosch Car Service znajduje się także kontrola, a w razie potrzeby wymiana wycieraczek.

  • Kontrola systemu oświetlenia

Bezpieczne jazda w zimę jest możliwa jedynie, wtedy gdy oświetlenie w samochodzie działa nienagannie. Podczas przeglądu nasi fachowcy nie tylko sprawdzą wszystkie lampy znajdujące się w Twoim aucie, zajmą się również wymianą niesprawnych elementów oświetlenia, zastępując je oryginalnymi częściami.

  • Wymiana opon

W naszym klimacie sezonowa wymiana opon jest absolutnie niezbędna. Pozwala ona na bezpieczne eksploatowanie samochodu bez względu na panujące warunki atmosferyczne. W trakcie przeglądu specjaliści z Bosch Car Service wymienią opony w Twoim aucie na zimowe i zajmą się ich właściwym wyważeniem.

  • Wymiana filtra kabinowego

Smog w zimie stał się codziennością, jednak można temu zaradzić. Wystarczy regularnie wymieniać filtr kabinowy w samochodzie na antysmogowy FILTER+, aby podczas jazdy oddychać czystym powietrzem.

Dodatkowo pozwala on zwiększyć bezpieczeństwo, redukując parowanie szyb. Podczas przeglądu zimowego w Bosch Car Service wymienimy filtr w Twoim aucie, abyś podczas podróży mógł oddychać swobodnie.